Wat een fantastische kindvriendelijke, ruim opgezette en zeer centrale woonlocatie!
Uitstekend onderhouden tussenwoning met zeer zonnige (zuidwest) en vrij gelegen, keurig aangelegde achtertuin met extra houten tuinberging. De voortuin is eveneens keurig aangelegd en biedt de mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein. Ook is er een laadpaal aanwezig, dus ideaal voor de elektrische auto. De woning zelf is aan de achterzijde voorzien van een uitbouw over de volle breedte. De 2e etage is vergroot middels een dakopbouw/nokverhoging. Door deze uitbreidingen is er een ruim woonoppervlakte van ± 116 m² gerealiseerd! De moderne open keuken is met de eetbar een waar verlengstuk van de woonkamer geworden. De oppervlakte van de woonkamer en keuken tezamen bedraagt maar liefst ± 45 m². De gemoderniseerde badkamer en de vergrootte 2e etage maken het plaatje compleet. Zeker in combinatie met de superleuke ligging op loopafstand van zowel het dorpscentrum als het kleinschalig winkelcentrum De Poel.
Indeling: entree, hal met meterkast en waterontharder, toilet en garderobe, uitgebouwde woonkamer met praktische trapkast en een fraaie glazen achterpui met dubbele openslaande tuindeuren. De open keuken met sfeervolle eetbar is aan de voorzijde gelegen en is voorzien van allerhande apparatuur. De begane grond is grotendeels voorzien van vloerverwarming. De sfeervolle woonkamer is voorzien van glad gestucte wand- en plafondafwerking.
1e etage: Overloop, aan de achterzijde de ruime ouderslaapkamer over de volle breedte van de woning. Voorheen waren dit 2 slaapkamers, dit is eenvoudig weer te realiseren. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne, luxe afgewerkte badkamer met ligbad, toilet, douche en dubbel wastafelmeubel alsmede de voorslaapkamer.
2e etage: Ruime overloop met groot dakvenster voor de daglichttoetreding en de aansluiting voor de wasapparatuur, aparte werk-/studeerkamer met de opstelling van de CV ketel, ruime zolder-/slaap-/hobbykamer.
Tuin: de voortuin is keurig aangelegd en betegeld, voorzien van een eigen laadpaal en uiteraard de parkeergelegenheid op eigen terrein. Vanaf hier ook toegang tot de berging aan de voorzijde van de woning (met lekker veel ruimte in de hoge nok). De achtertuin is ook keurig aangelegd en betegeld en ook nog voorzien van een extra houten tuinberging. Vanuit de achtertuin is het achterliggende parkje bereikbaar. In dit parkje zijn recent nieuwe speeltoestellen geplaatst en is ook het achtergelegen Sternhof bereikbaar.
Al met al een superleuke woning op een superleuke locatie!
Bijzonderheden:
– Uitstekend onderhouden woning
– Parkeergelegenheid op eigen terrein
– Mogelijkheid tot 4 slaapkamers + werk-/studeerkamer
– Voorzien van 15 zonnepanelen
– Uitgebouwde woonkamer
– Nokverhoging 2e etage
– Energielabel A